Zenforo seo ayarları

admin

Yönetici
SİTE YETKİLİSİ
SÜPER MOD
PATRON
Katılım
23 Eki 2022
Mesajlar
510
Çözümler
9
Tepkime puanı
1,376
Puanları
93
Bugün sizlerle Xenforo alt yapısının SEO ayarları, nasıl yapılır? bunu anlatmak istiyorum.

Xenforo Seo Ayarları Nasıl Yapılır?

Xenforo.com forum alt yapısına sahipseniz ve satın aldınız. seo ayarlarını nasıl yapacağınız hakkında fazla bir bilginiz yoktur. Şimdi Gelelim Seo Ayarları'nın yapılışına.

Seo ayarları nasıl yapılır?

Xenforo'nun en büyük özelliklerinden birisi SEO 'ya uyumlu olmasıdır arkadaşlar. Google 'ın tavsiye ettiği URL (link) yapısına sahip, Html 5 ile kodlanmıştır. Kullanıcıları için gayet pratik ve anlaşılabilirdir.

1- Xenforo SEO Genel Ayarlar

Kurulumu yaparken site başlığı ve site açıklaması girdiğinizde kurulum gerçekleştiğinde Xenforo'nun ilk önemli adımı olan SEO genel ayarlarını gerçekleştirmiş olursunuz. Bu adımları atladıktan sonra -Admin panele giriş yaptıktan sonra Anasayfa bölümüne tıklayın >>> Seçenekler >>> Forum Genel Ayarları >>> Kurulum sırasında gerçekleştirdiğiniz title & description bölümünü bu yerde değiştirme imkanına sahipsiniz. Olduğunuz yerin en altına inin dost url yazan kutucuğuga bir tik' atın. Genel SEO ayarlarınız gerçekleşmiş oldunuz.

2 - Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bu bölümde Admin >>> Anasayfa >>> Seçenekler >>> Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) tıklayın.
Seçenekler karşınıza gelecek.
Burada yapmanız gereken sadece tik atmanız olucakdır bir başka şeye gerek yoktur.
Dost Url : kutusuna bir -Tik atın.
Konu başlıklarını Linke uygula: kutusuna bir Tik atın.
Şuan sitenizin seo ayarlarını yapmış bulunuyorsunuz. ekstra özellikler isterseniz bunlar!
'sosyal medya sitelerinin butonlarını etkinleştirme vardır. Bu isteğe bağlıdır.

Xenforo Kategori ve Forum URL (Link)

Kategori oluşturduğunuz elle (self url) Xenforo'da verebiliyorsanız. Genelde forum ve kategorileri oluştururken Adı bölümüne Türkçe karakter kullanın ama URL yazarken İngilizce karakter kullanın. I yerine i, Ö yerine O gibi kullanabilirsin.
Seo ayarlarını yaptık bir başka konuda görüşmek üzere iyi forumlar.

404 hatası alıyorsaniz
.htaccess bu dosyanız yokdur var olduğuna emin olun ve mod_rewrite aktif olduğuna emin olun cpanelden aktif edebilirsiniz
 
Son düzenleme:
Katılım
20 Şub 2024
Mesajlar
36
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
46
Konum
Cambodia
Web sitesi
xlilith.com
Dating is a go abroad that encompasses the enchanting of vulnerable bearing, slighting growth, and far-out discoveries. It is a take care of through which individuals scrutinize maudlin possibilities, getting to comprehend each other on a deeper level. Dating allows people to appropriate experiences, truck ideas, and fashion deep connections.

In the duchy of dating, one encounters a distinctive kind of emotions. There's the exhilaration of convention someone modish, the foreknowledge of a beginning swain, and the titillation of discovering stock interests and shared values. It is a ease of vulnerability and self-discovery as individuals open themselves up to the possibility of love and companionship.

Serviceable communication lies at the bravery of dating, facilitating sympathy and consistency between two people. It involves acting listening, up symbol, and empathy, creating a gap on authentic dialogue. From top to bottom communication, individuals can enquire into their compatibility, interchange thoughts and dreams, and assemble a foundation of trust.
 
Benzer konular Forum Tarih
admin Xenforo 0 438
admin Xenforo 0 359

Benzer konular

Üst